Olen ametilt psühholoog ja ajurveeda praktik.

Elan tavalist perekonnaelu. Olen ema ja abikaasa. Olen olnud ühes püsisuhtes üle kahe aastakümne. Mul on neli erinevas vanuses last, kellest üks on täiskasvanu. 

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli filoloogi ja psühholoogina ning läbinud EMBA programmi EBS-is. Varasemalt olen töötanud personalijuhina, väikeettevõtte juhina ja personalikonsultandina äriühingutes ja kolmandas sektoris. 

Ajurveedani on mind juhatanud minu enda ja pereliikmete terviseprobleemid. Ajurveeda lihtsad, kuid sügavad praktikad on andnud neile lahenduse, õpetanud elama hetkes ja nautima elu kogu selle mitmekesisuses.

Olen õppinud ajurveedat dr Atreya Smithi juures Šveitsis asuvas koolis European Institute of Vedic Studies ja  dr Sunil Joshi juures Indias Nagpuris asuvas Vinayak Ayurveda and Panchakarma Research Foundation kliinikus.

Viimastel aastatel olen pühendunud tervisenõustamisele, kus kliendi kehalistele ja psühholoogilistele probleemidele leitakse lahendus läbi väikeste muudatuste rakendamise elustiilis ja toitumises ning taimeravi, enesearmastuse suurendamise tehnikate, joogateraapiate ja massaaži abil.

Perekeskkond on võimaldanud mul vahetult kogeda, millised küsimused on päevakorral erinevas vanuses meestel, naistel ja lastel. Tööalane kogemus on andnud teadmise, mis kõnetab ettevõtjat, juhti või töötajat.

Armastan ajurveedat, sest ta arvestab inimeste individuaalsusega ja sobib inimesele, kes elavad ELU.