Iga konsultatsioon koosneb kahest osast – ajurveeda diagnostikast ja soovitustest – ravi või tegevusplaani koostamisest. Esimesel konsultatsioonil vaatlen, katsun ja intervjueerin sind põhjalikult ning selgitan välja sinu hetkeseisundi. Kohtumise tulemusena lepime kokku sulle sobiva esialgse ravi- või tegevusplaani, mis sisaldab endas valikut sulle jõukohaseid väikesi muudatusi toitumises või igapäevastes harjumustes, enesearmastust suurendavaid tehnikaid või muid teraapiaid sh taimeravi, massaaž, meditatsioon, hingamisharjutused või joogapraktikad. 

Korduvkonsultatsioonis viin uuesti läbi diagnostika ja hindame koos muutusi sinu enesetundes ning ainevahetuses. Vajadusel kohandan teraapiaid või muudan raviplaani. Kogu tervenemisprotsessi vältel oled sa jälgimise all ja suhtluses minuga.


Psühholoogiline nõustamine

Nimetan psühholoogilist nõustamist, mida teen, ka psühhospirituaalseks nõustamiseks.

Ajurveeda järgi tulenevad psühholoogilised ja vaimsed probleemid enesekohase selguse puudumisest ja rahutusest, liigsest intensiivsusest.

Julgustan sind unustama kõik selle, mida sa enda kohta tead ja avastama end uuesti “puhta lehena” – väikeste lihtsate armastavate praktikate käigus ennast rahulikult kogedes ja vaadeldes
Selliseid enesekohaseid teadmisi, mida saadakse ennast rahulikult kogedes ja vaadeldes nimetatakse ka spirituaalseteks. Piltlikult öeldes tõmbavad need teadmised vaevatud inimese silmade eest ära kardina, mis tema selget nägemist on varjanud.
Selgus ja kohalolu on ajurveeda õpetuse järgi õnnetunde ja rahulolu aluseks.

Siin on minu kontaktid, kui soovid kokku leppida konsultatsiooni.