Oled oodatud konsultatsiooni, kui soovid tugevdada füüsilist tervist, psühholoogilist heaolu või muuta suhteid armastavamaks.
Oled samuti teretulnud, kui soovid individuaalset toitumisnõu, õppida mediteerima või muuta mõtlemist armastavamaks. 

Keha ja meel on haiguste ja naudingute asukohaks. Aja, keha, meele ja meeleorganite tasakaalustatud kasutus teeb õnnelikuk(Ch.Su.1.55).

Ajurveeda teraapiad toetavad tervist sünnist surmani ja aitavad üle saada erinevatest terviseprobleemidest.

Terviseprobleemid ja valdkonnad, kus võib ajurveedast abi saada:

Seedeprobleemid, ainevahetushäired, toidutalumatus, toidutalumatus, krooniline kõhukinnisus, diabeet, candida, kõrge kolesteroolinäitaja, artriit, reuma;
Nahaprobleemid, sh ekseem, psoriaas, rosaatsea, akne, allergia, heinanohu, reumaatilised valud;
Autoimmuunhaigused;
Hormonaalsed probleemid, sh kilpnäärmeprobleemid;
Veresoonte probleemid, sh veenilaiendid, tromboos, hemorroidid;
Meeste tervis, sh läbipõlemine, infarkt, insult, song, haavandid, eesnäärme probleemid, inmpotentsus, enneaegne ejakulatsioon, steriilsus ja viljatus jm.;
Naiste tervis igas eas, sh PMS, peavalud, menstruatsioonivalud ja -vaevused, tsüstid, polütsüstilised munasarjad, müoomid, põletikud, endometrioos, premenopaus ja menopaus.;
Seksuoloogia;
Ettevalmistus raseduseks, rasedus; 
Laste eest hoolitsemine ja laste tervis, lastehaigused sh astma, külmetushaigused, jm;
Viljatus;
Psühholoogilsed ja meeleprobleemid, sh ärevushäire ja depressioon
Vanemaealiste füüsiline ja vaimne tervis.

Ajurveeda ja tavameditsiin täiendavad teineteist. Olenevalt terviseteemast, tuleb ajurveeda ravi ajal olla tavameditsiini arsti jälgimise all ning regulaarselt teha terviseteste ja vereanalüüse.

Iga konsultatsioon koosneb kahest osast – ajurveeda diagnostikast ja soovitustest – ravi- või tegevusplaani koostamisest. Esimesel konsultatsioonil vaatlen, katsun ja intervjueerin sind põhjalikult ning selgitan välja sinu hetkeseisundi. Kohtumise tulemusena lepime kokku sulle sobiva esialgse ravi- või tegevusplaani, mis sisaldab endas valikut sulle jõukohaseid väikesi muudatusi toitumises või igapäevastes harjumustes, enesearmastust suurendavaid tehnikaid või muid teraapiaid sh taimeravi, massaaž, meditatsioon, hingamisharjutused või joogapraktikad. 

Korduvkonsultatsioonis viin uuesti läbi diagnostika ja hindame koos muutusi sinu enesetundes ning ainevahetuses. Vajadusel kohandan teraapiaid või muudan raviplaani. Kogu tervenemisprotsessi vältel oled sa jälgimise all ja suhtluses minuga.


Psühholoogiline nõustamine

Nimetan psühholoogilist nõustamist, mida teen, ka psühhospirituaalseks nõustamiseks.

Ajurveeda järgi tulenevad psühholoogilised ja vaimsed probleemid enesekohase selguse puudumisest ja rahutusest, liigsest intensiivsusest.

Julgustan sind unustama kõik selle, mida sa enda kohta tead ja avastama end uuesti “puhta lehena” – väikeste lihtsate armastavate praktikate käigus ennast rahulikult kogedes ja vaadeldes
Selliseid enesekohaseid teadmisi, mida saadakse ennast rahulikult kogedes ja vaadeldes nimetatakse ka spirituaalseteks. Piltlikult öeldes tõmbavad need teadmised vaevatud inimese silmade eest ära kardina, mis tema selget nägemist on varjanud.
Selgus ja kohalolu on ajurveeda õpetuse järgi õnnetunde ja rahulolu aluseks.

Siin on minu kontaktid, kui soovid kokku leppida konsultatsiooni.