Rituaalne naistelaager ajurveeda- ja joogaga, 31. märts - 2. aprill

Kõik me oleme täiuslikud ja kogu Universumi informatsioon, tarkus ja teadmised on igal ajahetkel meiega. Sügavas rahu ja kohalolu seisundis kogeme me seda erilise selgusega.
Sellel koosloomise nädalavahetusel keskendume olemisele, aeglusele ja armastuse energiale. Vaatleme mõnusas turvalises keskkonnas iseennast ja naiseks olemist ning kõike seda hoidvas ajurveedalikus raamistikus. Ajurveeda pehmed tehnikad ja eriline ühendus suguõdedega suurendavad armastuse, ühtsuse ja ühendatuse tunnet Sinu elus ning toetavad Sind igapäevastes rollides sõltumata east.   

Teeme üheskoos süüa, kütame sauna, mediteerime, joogatame, tantsime ja mängime. Teeme üksteisele hellalt õlimassaaži ikka keskendudes olemisele, aeglusele ja armastusele. Kui ilm lubab naudime looduses olemist. Kindlasti on meil lõbus!

Laupäeva õhtul teeme rituaali, mis annab erilise võimaluse tajuda naiseks olemise sügavust ja pühadust.

Mõnusas lihtsas raamistikus annan edasi teadmisi ja kogemusi, mida ajurveeda on mulle õpetanud, kuidas  luua suuremat armastuse ja hoituse tunnet iseendas ja enda ümber. Armastus on kõige suurem tervendaja! Armastus juhtub, kui lõdvestud olemasolevasse. 

Rituaalne naistelaager ajurveeda ja joogaga toimub 31. märts -2. aprill Lääne-Eestis asuvas turismitalus algusega kell 17.00 ja lõpeb pühapäeval pühapäeval lõuna paiku. Panus osaleja kohta on 150 eurot.

Registreeru siin.