Teenused

Konsultatsioon

Konsultatsiooni pakun nii tervise kui ka psühholoogilise nõustamise osas.  Need kaks on tihtipeale niikuinii seotud.

Tervisenõustamine

Oled oodatud konsultatsiooni, kui soovid tugevdada füüsilist tervist, psühholoogilist heaolu või muuta suhteid rahuldustpakkuvamaks.Oled samuti teretulnud, kui soovid individuaalset toitumisnõu, õppida mediteerima või muuta mõtte- ja käitumismustreid.

Keha ja meel on haiguste ja naudingute asukohaks. Aja, keha, meele ja meeleorganite tasakaalustatud kasutus teeb õnnelikuks (Ch.Su.1.55).

Ajurveeda teraapiad toetavad tervist sünnist surmani ja aitavad üle saada erinevatest terviseprobleemidest.

Terviseprobleemid ja valdkonnad, kus võib ajurveedast abi saada:

Seedeprobleemid, ainevahetushäired, toidutalumatus, toidutalumatus, krooniline kõhukinnisus, diabeet, candida, kõrge kolesteroolinäitaja, artriit, reuma;Nahaprobleemid, sh ekseem, psoriaas, rosaatsea, akne, allergia, heinanohu, reumaatilised valud;

Autoimmuunhaigused;

Hormonaalsed probleemid, sh kilpnäärmeprobleemid;Veresoonte probleemid, sh veenilaiendid, tromboos, hemorroidid;Meeste tervis, sh läbipõlemine, infarkt, insult, song, haavandid, eesnäärme probleemid, inmpotentsus, enneaegne ejakulatsioon, steriilsus ja viljatus jm.;Naiste tervis igas eas, sh PMS, peavalud, menstruatsioonivalud ja -vaevused, tsüstid, polütsüstilised munasarjad, müoomid, põletikud, endometrioos, premenopaus ja menopaus.;Seksuoloogia;

Ettevalmistus raseduseks, rasedus; Laste eest hoolitsemine ja laste tervis, lastehaigused sh astma, külmetushaigused, jm;Viljatus;Psühholoogilsed ja meeleprobleemid, sh ärevushäire ja depressioonVanemaealiste füüsiline ja vaimne tervis.

Ajurveeda ja tavameditsiin täiendavad teineteist. Olenevalt terviseteemast, tuleb ajurveeda ravi ajal olla tavameditsiini arsti jälgimise all ning regulaarselt teha terviseteste ja vereanalüüse.

Iga konsultatsioon koosneb kahest osast – ajurveeda diagnostikast ja soovitustest – ravi- või tegevusplaani koostamisest. Esimesel konsultatsioonil vaatlen, katsun ja intervjueerin sind põhjalikult ning selgitan välja sinu hetkeseisundi. Kohtumise tulemusena lepime kokku sulle sobiva esialgse ravi- või tegevusplaani, mis sisaldab endas valikut sulle jõukohaseid väikesi muudatusi toitumises või igapäevastes harjumustes, enesearmastust suurendavaid tehnikaid või muid teraapiaid sh taimeravi, massaaž, meditatsioon, hingamisharjutused või joogapraktikad.

Korduvkonsultatsioonis viin uuesti läbi diagnostika ja hindame koos muutusi sinu enesetundes ning ainevahetuses. Vajadusel kohandan teraapiaid või muudan raviplaani. Kogu tervenemisprotsessi vältel oled sa jälgimise all ja suhtluses minuga.

Psühholoogiline nõustamine

Ajurveeda järgi tulenevad psühholoogilised ja vaimsed probleemid enesekohase selguse puudumisest ja rahutusest, liigsest intensiivsusest, hangunud mõtte- ja käitumismustritest.Kasutan oma lähenemises psühholoogiliste probleemide käsitlemisel nii kaasaegsete psühhoteraapia võimalusi, emotsioonide juhtimise tehnikaid, kui ka meditatsiooni, hingamisharjutusi, mantraid, massaaži ja hüpnoteraapiat.Julgustan sind unustama kõik selle, mida sa enda kohta tead ja avastama end uuesti “puhta lehena” – lihtsate väikeste praktikate käigus ennast märgates, kogedes ja vaadeldes.

Selgus ja kohalolu on õnnetunde ja rahulolu aluseks.Siin on minu kontaktid, kui soovid kokku leppida konsultatsiooni.