Minust

Olen ametilt psühholoog, hüpnoterapeut ja kliiniline ajurveeda konsultant.

Mul on magistrikraad Tartu Ülikoolis filoloogias ja psühholoogias ning olen läbinud EMBA programmi EBS-is. Varasemalt olen töötanud personalijuhina, väikeettevõtte juhina ja personalikonsultandina äriühingutes ja kolmandas sektoris.

Ajurveedani on mind juhatanud minu enda ja pereliikmete terviseprobleemid. Ajurveeda lihtsad, kuid sügavad praktikad on andnud neile lahenduse, õpetanud elama hetkes ja nautima elu kogu selle mitmekesisuses.

Minu ajurveeda alane kvalifikatsioon vastab Šveitsis riiklikult kehtsestatud täiendmeditsiini töökorralduse standarditele ja mul on Šveitsis tunnustatud ajurveeda loodusravi praktiku diplom. Minu väljaõpe hõlmab Euroopa ja maailma ravimataimede kasutamist ajurveeda põhimõtete järgi. Õppisin dr Atreya Smithi juures Šveitsis asuvas koolis European Institute of Vedic Studies ja dr Sunil Joshi juures Indias Nagpuris asuvas Vinayak Ayurveda and Panchakarma Research Foundation kliinikus.Viimastel aastatel olen pühendunud tervisenõustamisele, kus kliendi kehalistele ja psühholoogilistele probleemidele leitakse lahendus läbi väikeste muudatuste rakendamise elustiilis ja toitumises ning taimeravi, enesearmastuse suurendamise tehnikate, joogateraapia ja massaaži või hüpnoteraapia abil. Olen American Board of Hypnotherapy poolt sertifitseeritud hüpnoterapeut.

Perekeskkond on võimaldanud mul vahetult kogeda, millised küsimused on päevakorral erinevas vanuses meestel, naistel ja lastel. Tööalane kogemus on andnud teadmise, mis kõnetab ettevõtjat, juhti või töötajat.
Armastan ajurveedat, sest ajurveeda arvestab inimeste individuaalsusega ja sobib inimesele, kes elavad ELU. Olen raamatu “Elu puudutus” kaasautor.