Ajurveeda retriit beebiootel naistele, kuupäev täpsustumisel

Rahulik beebiootus ja ettevalmistus sünnituseks aitavad kaasa terve ja rahuliku beebi sünnile. Pehme kohanemine vastsündinud imelise imikuga ja uue olukorraga peale sünnitust toob õnneliku emaduse kogu eluks.  Retriidil jagame kogemusi, õpime ja kogeme mõnusaid tehnikaid, mis toetavad tulevast emmet raseduse ja sünnituse ajal ning beebiga kohanemisel esimestel elukuudel.

Loe lisaks

Elu puudutus, retriit naistele 

Ajurveeda iidsed tarkused. Šamanistlik maalähedane hingestatus. Aastaajad ja naise elutsüklid. Elu puudutus on nädalavahetuse retriit naistele, mis toimub läbi aasta. Parim on osa saada kogu tsüklist, aga osaleda võib ka eraldi moodulitel.
Loe lisaks

Tantristlik õlirituaal, 22. - 24. märts 2019

Tantristlik õlirituaal on mõeldud neile, kes soovivad suurendada armastuse ja külluse tunnet enda sees, suurendada lähedust paarisuhtes või avada ennast suhtele. Sellel koosloomise nädalavahetusel on intiimses, turvalises ja hoitud keskkonnas võimalus iseennast sügavuti uurida ja kogeda ning kogetut mõtestada.  Räägime armastusest ja seksuaalsusest ajurveeda võtmes ning teeme praktikaid, mis suurendavad usaldust ja sisemist rahu.
Loe lisaks