Küpsuse küllus. Retriit naistele, 25. - 27. juuni

Elu puudutus esitleb: Üleminekuea retriit naistele. 
Ajurveeda iidsed tarkused. Šamanistlik maalähedane hingestatus.
Elu puudutus on retriit naistele, kes on jõudmas üleminekuaega ehk premenopausi või jõudnud menopausi. Mida see etapp naise elus tähendab nii füüsiliselt, vaimselt kui energeetiliselt. Kuidas muutustega toime tulla. Kuidas ja millega ennast aidata, et sellest perioodist pehmelt läbi minna. Kuidas säilitada oma seksuaalsust ja naudingulisust.
Üleminek võib kulgeda pehmelt, ilma, et seda tähelegi paneks. Osadel naistel võib see kulgeda väga vaevaliselt, nii vaimselt, kui füüsiliselt ja sel juhul on igasugune tugi ja mõistmine väga olulised.

Retriidil vaatleme menopausiga kaasneda võivaid probleeme: kehakaalu tõus, tupe atroofia, limaskestade kuivus, unetus, kuumahood, higistamine, meeleolumuutused ja masendus, osteoporoos, frigiidsus, uriinipidamatus, vererohke menstruatsioon jne.
Ülemineku tähistamiseks, pühitsemiseks teeme maagilise higitelgi tseremoonia!

Oodatud on naised sõltumata east. Naised, kes on märganud oma kehas, meeles muutusi seoses pre- või menopausiga. Aga ka nooremad naised, kes soovivad toeks olla oma üleminekueas õele, emale või vanaemale või läbivad ise elus mõnda suurt muutusteperioodi. Mida rohkem erinevas vanuses naisi, seda sügavam sidusus, ühendus ja jagamine sünnib. Kuulame, vaatame, jagame, tantsime, puudutame, teeme süüa, saunatame, teeme riituseid, õlitame:) Anname nõu, kuidas looduslike ja loomulike vahenditega oma kehas, meeles, energeetikas harmooniat luua.

Kohtumine toimub looduskaunis kohas, Läänemaal, kõigi mugavuste ja saunaga imelises puhkemajas. Menüü on koostatud samuti menopausi silmas pidades.

Küllusevahetus 250€.
Info ja registreerumine: elutantsija@gmail.com

Naiste retriiti juhendavad loodusterapeut, seksuaalnõustaja Kristina Paškevicius ja ajurveeda praktik, psühholoog Mirjam Hakkaja.

Registreerumiseks kasuta vormi allpool
Email again: