Suveküps laupäev, 14.august

Suveküps päev naistele Pärispea poolsaarel KUIDAS LUUA ARMASTUST – enda sees & enda jaoks.
Naise tervis ja heaolu on seotud tema oskuse ja võimega ennast armastada. Kui Sa ei saa täpselt aru, mida Su keha tahab Sulle öelda või miks ta teatava regulaarsusega muudkui saadab ebamugavaid sümptomeid, on aeg midagi ette võtta.
Katri Ristal (minaolenginaine.ee) ja Mirjam Hakkaja (ajurveeda.ee) kutsuvad Sind sel suveküpsel laupäeval võtma aega iseendale, et naiselikus praktilisuses oma heaolu uue pilguga vaadata. Armastuse loomine eeldab kulgemist, rahu ja rõõmu. Nii on ka meie päeva ülesehitus rahulik ning kõik tegevused-toimetused kosutavad nii keha kui hinge.
Lisaks jutustamisele teeme keha ja hinge toetamiseks lihtsaid hingamis- ja lõdvestuspraktikad, imeliselt dünaamilisi Womb Yoga praktikaid ja särtsakamaid hormoonvõimlemise praktikad

KUS KOHTUME
Pärispea rahvamajas Pärispea poolsaarel. Sõltuvalt ilmast planeerime oma tegevused kas õues või sees, meie kasutada on suur õueala ning hoone koos saali, köögi ja kõrvaltubadega. Imeilus privaatne liivarand 10min jalutuskäigu kaugusel.

MILLAL KOHTUME
Laupäeval kl 10 – 19
Soovi korral võid saabuda juba reede õhtul ja lahkuda pühapäeval. Katri ja Mirjam on kohal, kuid siis organiseeritud tegevust ei toimu.

TOITLUSTUS
Lõunaks valmistame ühiselt kitcheri – toidu, mis sobib suurepäraselt kaalulangetamiseks, organismi puhastamiseks ja monodieediks, samuti siis, kui oled haige või kurb või jõuvarude taastamiseks.
Vahepaladeks võta ühisele lauale kaasa mõnusat-toredat näksimist.

SOOVID MAJUTUST?
Soovi korral pakume askeetlikku majutust toas (oma matt ja magamisriided kaasa) või telkimist hoovis. Majutus ja hommikusöök väikese lisatasu eest.

OSALUSTASU 125€
Tasumine ülekandega OÜ Tumesinine a/a EE947700771002110162, selgitus: Suveküps laupäev
Osalus on saadaval ka Stebby keskkonnas (individuaaltreening 125€).

Registreeruda saab ka täites allpool oleva vormi
Email again: