Elu puudutus, retriit naistele 

Ajurveeda iidsed tarkused. Šamanistlik maalähedane hingestatus. Aastaajad ja naise elutsüklid. Elu puudutus on nädalavahetuse retriit naistele, mis toimub läbi aasta. Parim on osa saada kogu tsüklist, aga osaleda võib ka eraldi moodulitel.

Suvi. 26. - 28. juuni

Sügis -talv. Kuupäev täpsustamisel

Kevad. Kuupäev täpsustumisel


Retriidil tähistame rituaalselt naiseks olemist kogu selle spektris, kevade voolamise, suve õitsemise, sügise tormi ja talve vaikusega.
Vaatleme naist, kui loodusnähtust, kes kulgeb läbi aasta harmooniliselt koos loodusrütmidega.
Lubame looduse ja suguõdede peegeldusel juhtuda ja juhatada. Kogeme neil kohtumistel elu kui tseremooniat ja loome koos naiste ühtsustunnet, mis meid ja kogu maailma ülendab. See on naiste pidu ja armastust loov kogemus! Oodatud on naised sõltumata east, noored neiud, emad ja vanaemad. Mida rohkem erinevas vanuses naisi, seda sügavam sidusus, ühendus ja jagamine sünnib. Kuulame, jagame, tantsime, puudutame, teeme süüa, vaatame, saunatame, teeme riituseid, õlitame:)

Retriidil elame ajurveeda raamistikus ja suurendame teadlikkust, kuidas pehmelt kohaneda pidevate muutustega, aastaaegadega, keha kulumisega, rollide vaheldumisega jne.

Suvi. 26. - 28. juuni
Päike on kõrgel, energiad on looduses sel ajal kõige võimsamad, loodus on täisväes ja õitsemises, nii naisedki. Paljusus, mitmekesisus, võimalused. Armastus ja suhted. Sotsiaalsus. Mina ja õde. Avastame teineteist ja mängime koos. Tuli. Füüsiline tippvorm ja emaks kasvamine naise elutsüklis.
Suvise retriidi rosinaks on muidugi higitelk.

Suvine retriit toimub Jaaguranna Lillelaagris

Sügis - talv.
Küpsus. Küllus. Jagamine. Vaikus. Rahu. Puhkus. Tänulikkus. Mõistmine. Hoidmine. Ülendus. Meie, üksolemine. Parim aeg vaadata sügavuti enda sisse ja teha just sisemist kasvamist toetavaid praktikaid. Puhkuse ja enese soojas hoidmise aeg. Selguse loomise aeg. Mina olen. Õhk. Üksolemine, kõrgem teadvus naise elutsüklis.

Kevad.
Voolamine, tärkamine. Nii, nagu loodus tärkab uuele elule, mahlad hakkavad voolma, nii tärkavad ka naised uuele elutsüklile. Ärkamine iseendasse. Teed suurpuhastust ja vaatad, mis on, mida pole, mis on üle, mida juurde. Enese aktsepteerimine. Vaatame, mida kevade energiad meile pakuvad, mida soosivad. Mida süüa, kuidas liikuda, millele tähelepanu pöörata. Keskendume suuresti iseendale, vaadata, tunnetada, kui palju mul on energiat, et uut elutsüklit, looduseaastat alustada. Rõõm iseenda avastamisest. Mängulust. Vesi. Suguküpseks saamine ja rasedus naise elutsüklis.

Kohtumised toimuvad looduskaunites kohtades, kõigi mugavuste ja saunaga imelistes puhkemajades. Parim on, kui saad osaleda kõigil neljal moodulil, sest nii teeme iseenda, grupi ja loodusega läbi ühe aastaringi.

Ühe mooduli hind on 222€.

Naiste retriiti juhendavad tantsurännaku õpetaja, loodusterapeut Kristina Paškevicius elutants.ee ja ajurveeda praktik, psühholoog Mirjam Hakkaja ajurveeda.ee.

Toimumiskoht ja täpsem info saadetakse registreerumisel

Kirjuta meile või registreeru kohe:

Email again: