Tuba 48

Tallinn, Arte maja, Telliskivi 49, Tuba 48

Vahel on tunne, et tahaks asuda teele ja leida teerada, mida sa pole veel käinud. Leida midagi teistsugust, huvitavat…
Jõuda iseendani, näha ennast uue nurga alt.
Kõik on nagu hästi. Nii tööl kui kodus, sa märkad puhata.
Aga siiski on tunne, et tahaks nagu midagi veel. Tahaks kogeda iseennast väljaspool senist maailmapilti. Käia kaugel või kõrgel. Leida oma intuitsioon ja seeläbi iseennast. Järgida oma intuitsiooni ja jätta kõrvale meel ja mõistus.

Selleks võib minna kaugele maale, käia läbi kõik võõrad kultuurid, kogeda seda ja teist. Ning siis tulles tagasi koju, tead täpselt, kes sa oled ja mida tahad.

Kuid alati pole geograafiline kaugus oluline. Võib reisida sügavale iseenda olemusse kohapealt lahkumata. Ja märgata, et selle sügavuse kogemine on põnevam, kui sa kunagi arvanud oled. Sõltumata east on nii palju avastada.

Mõnikord on vaja pingutust. Just selleks, et minema hakata, mitte kusagile jõudmiseks. On vaja lasta lahti defineeritud hetkest, et uus saaks juhtuda. Ja enamasti on vaja vaid lõdvestuda iseendasse, lasta ELUL juhtuda ja sind juhtida.

Soovin, et Tuba 48 ühendaks teejuhid ja otsijad ning soovin, et nende rollid sobivas keskkonnas vahelduksid, et pakkuda uusi võimalusi ennast kogeda. Siin on väike tuba, kus on mõnus teha individuaalseid kehapraktikaid, massaaži ja suurem tuba kööginurgaga koolitusteks, meditatsiooniks, võimlemiseks vms, kuhu mahub 8-12 inimest.
Lasen ennast juhtida isiklikul ajurveeda kogemusel ja jagan seda isiklikku Toas 48.