Teenused

Hüpnoteraapia

Olen isiklikult kogenud ja näen klientide pealt, et ajurveeda praktikad on parimad keha ja meele tasakaalustajad ning tervendajad. Ajurveedast on abi igat sorti tervisehädade puhul. Lisaks loob ajurveeda aeglust, lihtsust, hoolimist ja rahulolu. Rahulolu aga ei sünni üleöö ja ajurveeda mõjub aeglaselt. Peamiseks takistuseks tervenemisel on üliaktiivne meel, suutmatus lõdvestuda ning rahutus.

Otsisin pikalt töövahendit, mis aitaks sellest üle. Leidsin selle hüpnoosis. Hüpnoos on une ja ärkveloleku vaheline ala, mida iga inimene läbib keskmiselt 2 korda päevas, see on see rahulik, mõttevaba olek, mida inimesed kogevad.

Selles olekus on inimene veel ärkvel, ta suudab mõelda, liikuda – ta on lihtsalt rahulikum. Hüpnoos on teaduslikult tõestatud meetod, mille jooksul inimene saab ise enda sees muuta protsesse läbi mõttevaba oleku. Ameerikas ja Suurbritannias tunnustab Arstide liit hüpnoosi kui vajalikku teraapialiiki, mis koos teiste teraapiatega (nt psühholoogi vastuvõtt) saab inimest aidata. Mul on olnud imeline võimalus õppida hüpnoteraapiat parimalt hüpnoosiõpetajalt Anil Chandwanilt ja olen American Board of Hypnotherapy poolt sertifitseeritud hüpnoterapeut.

Oma lähenemises kombineerin ajurveeda tehnikaid ja taimeravi hüpnoosiseanssidega, mis efektiivselt ärevuse maha võtavad ja juurpõhjuseni jõuavad. Pakun klientidele hüpnoteraapiat psühholoogilise nõustamise raames või täiesti eraldiseisva kogemusena enesekindluse, enesearmastuse ja sisemise selguse suurendamiseks, traumaatiliste kogemuste lahustamiseks, suhteprobleemide lahendamiseks, sõltuvustest, ärevusest, depressioonist, hirmudest ja takistustest vabanemiseks, kehakaalu kontrolli alla saamiseks jne.